Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Benesat din Benesat

Mersul trenurilor contact

Benesat , jud. Salaj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:30 4381 Tren Regio 4381 din Benesat
Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau
04:53 4091 Tren Regio 4091 din Benesat
Cluj Napoca Ileanda Jibou Gherla Citcau Dej Letca Gilgau
05:39 4041 Tren Regio 4041 din Benesat
Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau
06:05 Tren 4093 Tren 4093 din Benesat
Jibou Gherla Dej Gilgau Cluj Napoca Apahida Ileanda
06:29 4045 Tren Regio 4045 din Benesat
Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau
07:51 Tren 4098 Tren 4098 din Benesat
Ulmeni Salaj Baia Mare
08:19 4042 Tren Regio 4042 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
08:45 1641 Tren InterRegio 1641 din Benesat
Ulmeni Salaj Seini Baia Mare
09:44 4096 Tren Regio 4096 din Benesat
Jibou
12:21 4383 Tren Regio 4383 din Benesat
Baia Mare Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung
15:31 4046 Tren Regio 4046 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
16:15 4095 Tren Regio 4095 din Benesat
Nima C.C.H Dej Alunis Salaj Jibou Clujana h Letca Dezmir Citcau Inau Gherla Livada Somes Cuciulat Coplean Gilgau h Somes Odorhei Dej Iclod Babuteni Bontida Glodu Somesului Gilgau Fundatura Ciocmani Apahida Rus Cluj Napoca Rascruci Surduc Salaj Capilna Bizusa Caseiu Jucu Var Ileanda Rastoci
17:00 4097 Tren Regio 4097 din Benesat
Baia Mare Ulmeni Salaj
17:23 4382 Tren Regio 4382 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
17:28 4385 Tren Regio 4385 din Benesat
Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare
18:48 Tren 4090 Tren 4090 din Benesat
Ulmeni Salaj Seini Baia Mare Mediesu Aurit
19:13 1642 Tren InterRegio 1642 din Benesat
Siculeni Baile Tusnad Ileanda Sfintu Gheorghe Dej Bucuresti Toplita Predeal Jibou Gilgau Brasov Saratel Sinaia Miercurea Ciuc Beclean Izvoru Muresului Campina Deda Izvoru Oltului Ploiesti Gheorghieni
19:52 Tren 4099 Tren 4099 din Benesat
Dej Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Jibou Gherla
20:20 4043 Tren Regio 4043 din Benesat
Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare
20:26 4384 Tren Regio 4384 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
21:33 4092 Tren Regio 4092 din Benesat
Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj
23:34 4044 Tren Regio 4044 din Benesat
Inau Somes Odorhei Jibou Alunis Salaj
Sosiri
Ora Tren De la
04:30 4381 Tren Regio 4381 din Benesat
Jibou Alunis Salaj Inau Somes Odorhei
04:53 4091 Tren Regio 4091 din Benesat
Miresu Mare Ulmeni Salaj Baia Mare
05:39 4041 Tren Regio 4041 din Benesat
Inau Somes Odorhei Jibou Alunis Salaj
06:05 Tren 4093 Tren 4093 din Benesat
Baia Mare Mediesu Aurit Ulmeni Salaj Seini
06:29 4045 Tren Regio 4045 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
07:51 Tren 4098 Tren 4098 din Benesat
Gherla Citcau Dej Letca Gilgau Cluj Napoca Ileanda Jibou
08:19 4042 Tren Regio 4042 din Benesat
Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare
08:45 1641 Tren InterRegio 1641 din Benesat
Baile Tusnad Jibou Gilgau Dej Saratel Sinaia Miercurea Ciuc Predeal Izvoru Muresului Busteni Deda Brasov Izvoru Oltului Azuga Gheorghieni Beclean Siculeni Campina Ileanda Sfintu Gheorghe Ploiesti Bucuresti Toplita
09:44 4096 Tren Regio 4096 din Benesat
Ulmeni Salaj Baia Mare
12:21 4383 Tren Regio 4383 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
15:31 4046 Tren Regio 4046 din Benesat
Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare
16:15 4095 Tren Regio 4095 din Benesat
Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare
17:00 4097 Tren Regio 4097 din Benesat
Jibou
17:23 4382 Tren Regio 4382 din Benesat
Satulung Baia Mare Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau
17:28 4385 Tren Regio 4385 din Benesat
Jibou Alunis Salaj Inau Somes Odorhei
18:48 Tren 4090 Tren 4090 din Benesat
Ileanda Jibou Gherla Dej Letca Gilgau Cluj Napoca
19:13 1642 Tren InterRegio 1642 din Benesat
Ulmeni Salaj Seini Baia Mare
19:52 Tren 4099 Tren 4099 din Benesat
Satulung Baia Mare Ulmeni Salaj
20:20 4043 Tren Regio 4043 din Benesat
Alunis Salaj Inau Somes Odorhei Jibou
20:26 4384 Tren Regio 4384 din Benesat
Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare
21:33 4092 Tren Regio 4092 din Benesat
Cluj Napoca Apahida Ileanda Citcau Gherla Rastoci Dej Letca Gilgau
23:34 4044 Tren Regio 4044 din Benesat
Fersig Miresu Mare Ulmeni Salaj Ticau Satulung Baia Mare

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!